فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
2985000 تومان 37000000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات جیورجیو آرمانی - Giorgio Armani

نمایش 1 - 37 از 37 آیتم
نمایش 1 - 37 از 37 آیتم

برند جیورجیو آرمانی

جورجیو آرمانی یک برند رده بالا و متخصص در پوشاک مردانه و زنانه، عینک، لوازم آرایشی و عطر است.

آرمانی و شریکش، معمار سرجیو گالئوتی، جورجیو آرمانی اسپا را در سال 1975 تاسیس کردند. این برند در سال 1980 با لورآل قرارداد مجوز برای تولید و توزیع عطر، لوازم آرایشی و محصولات زیبایی را امضا کرد. آرمانی همچنین در سال 1991 هنگامی که این شرکت را راه اندازی کرد، مجوز تولید و توزیع را با سیمنت دریافت کرد.تا سال 1993، نام آرمانی توسط 23 دارنده مجوز و دو سرمایه گذاری مشترک بزرگ در ژاپن ارائه شد.برند جیورجیو آرمانی ساخت کجاست ؟


برند ایتالیایی جورجیو آرمانی در سال 1974 شرکت آرمانی را تاسیس کرد و در آستانه قرن 21 به عنوان موفق ترین طراح از ایتالیا فراتر رفت.


نمایندگی برند جیورجیو آرمانی


محصولات جورجیو آرمانی متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند جورجیو آرمانی می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند جورجیو آرمانی دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.


محصولات جیورجیو آرمانی


محصولات برند جورجیو آرمانی عبارتند از:


عطر زنانه جورجیو آرمانی

عطر مردانه جورجیو آرمانی

قیمت خرید محصولات جیورجیو آرمانی اصل و ارجینال


قیمت انواع محصولات اصل و اورجینال جورجیو آرمانی را می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و در صورت انتخاب، محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.


محصولات جیورجیو آرمانی از کجا بخرم ؟


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند جورجیو آرمانی آن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات جورجیو آرمانیو قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0