فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
2752000 تومان 14200000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات تام فورد - Tom Ford

نمایش 1 - 19 از 19 آیتم
نمایش 1 - 19 از 19 آیتم

برند تام فورد 

تام فورد یک برند مد لوکس است که توسط طراح تام فورد در سال 2005 تأسیس شد. خط تولید آن شامل محصولات آماده و سفارشی، و همچنین کفش، لوازم جانبی، و کیف های دستی است.  تام فورد مجوز نام و نام تجاری خود را به اسنی لودر برای Tom Ford Beauty، ارائه لوازم آرایشی و عطر،  و به گروه مارکولین برای عینک، می دهد. در نوامبر 2022، برند تام فورد توسط استی لادر به مبلغ 2.8 میلیارد دلار خریداری شد. این گروه لوکس قبلاً از سال 2006 مالک تام فورد بیوتی و تام فورد پرفیوم بود.

برند تام فورد ساخت کجاست ؟


دفتر اصلی برند تام فورد در نیویورک آمریکا می باشد اما محصولات این برند در کشور های مختلفی تولید می شود برای مثال محصولات آرایشی و عطر در فرانسه و پوشاک آن در ایتالیا است.


نمایندگی برند تام فورد در ایران


تام فورد که جزو برند های لوکسی است که متاسفانه هیچ نماینده قانونی در ایران ندارد و کلیه محصولات ارجینال و فیک این برند در ایران توسط بازرگانان وارد می شود. مجموعه ما توانسته با کسب نمایندگی فروش این برند در امارات کالا های این برند را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.


محصولات تام فورد عطر زنانه تام فورد


عطر و ادکلن مردانه تام فورد


قیمت خرید محصولات تام فورد


محصولات برند تام فورد جزو کالا های لوکس دسته بندی می شود بنابراین عطر و ادکلن این برند نسبت به ما بقی برند ها گرانتر به حساب می آید.


محصولات تام فورد از کجا بخرم ؟


فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شیک بیوتی مفتاخر است کلیه عطر های ارجینال و اصلی برند تام فورد را بستر آنلاین به مشتریان عرضه کند.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0