فیلتر بر اساس
قیمت
351000 تومان 6145000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کامپکت پودر

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم

خرید کامپکت پودر

پودرهای صورت در حال حاضر در انواع مختلف برای انجام چندین کار استفاده می شوند. شما می توانید با توجه به نوع نیاز پوست خود و آرایش دل خواهتان محصول مورد نظر خود را در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی انتخاب کرده و به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

کامپکت پودر چیست ؟ و چگونه استفاده می شود

پودر صورت یک محصول آرایشی است که روی صورت اعمال می شود تا عملکردهای مختلفی را انجام دهد که معمولا برای زیبایی صورت استفاده می شود. پودر صورت کاربردهای متفاوتی دارد که برای آرایش، روشن کردن پوست و کانتور کردن صورت استفاده می شود. پودرهای صورت در صورت کلی در دو نوع اصلی وجود دارند. یکی از آن ها پودر سبک است که برای کمک به پوست های چرب در جذب رطوبت اضافی و مات کردن صورت برای کاهش درخشندگی استفاده می شود. دیگری پودر فشرده است که لکه های صورت را می پوشاند و پوشش بالایی دارد. استفاده از پودر صورت به زیبایی کمک می کند.

قیمت کامپکت پودر

پودرهای صورت با توجه به نوع کاربرد، در انواع و برندهای گوناگون وجود دارند. این پودرها بسته به نوع و برند در قیمت های مختلف وارد بازار شده که می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

انواع مدل های کامپکت

پودر سبک می تواند شفاف یا رنگی باشد و در یک شیشه بسته بندی شود. بافت ظریف و ذرات ریز دارد و برای ایجاد پوششی سبک به پوست برای بافتی صاف و ابریشمی استفاده می شود. پودرهای سبک رنگی برای به حداقل رساندن قرمزی و لکه های صورت استفاده می شوند. هم چنین از پودرهای سبک برای داشتن آرایشی با کیفیت تر نیز استفاده می شود و پوست صورت را صاف و خطوط ریز صورت را می پوشاند.

پودر فشرده در رنگ های مختلف وجود دارد و محصولی مناسب در هنگام سفر می باشد. پودر های فشرده پوشش دهی بالایی دارند و برای پوشاندن لکه های صورت و تغییر رنگ مناسب می باشند. هم چنین می توان از آن ها به عنوان زیرساز سبک با پوشش بالا نیز استفاده کرد. ذرات موجود در پودر فشرده بزرگتر از ذرات پودر سبک هستند و در صورت استفاده بیش از حد ظاهری ضخیم بر روی پوست ایجاد می کنند. از پودر فشرده نیز برای داشتن آرایشی مطلوب نیز می توان استفاده کرد.

پودر شفاف به دو صورت سبک و فشرده وجود دارد. کاربرد این پودر مات کردن پوست برای کاهش چربی و درخشندگی پوست است. از این پودر برای روشن کردن برخی نواحی صورت نیز استفاده می شود.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0