فیلتر بر اساس
قیمت
125000 تومان 4235000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

براش آرایشی - پد ها

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 68 آیتم
نمایش 1 - 60 از 68 آیتم

خرید براش آرایشی

براش های آرایشی در جنس ها و کیفیت های گوناگون به بازار عرضه می شوند. این براش ها سری های متفاوتی داشته و کاربرد هر کدام متفاوت می باشد. برای هر قسمت از آرایش خود می توانید از یک نوع از براش استفاده کنید. اما همیشه برای یک آرایش نرمال و روتین باید یک تعداد محدودی از انواع براش را خریداری کنید. اما گریمورها و آرایشگرها از براش های گوناگون و در سایزهای گوناگون استفاده می کنند تا بتوانند عملکرد حرفه ای تری داشته باشند. برای خرید انواع براش و پد آرایشی می توانید به صورت آنلاین و با قیمت مناسب از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

انواع پد و براش آرایشی

براش های آرایشی انواع مختلفی دارند که هر کدام برای کاربردهای گوناگون می باشند. براش های گنبدی معمولا برای مصرف کرم پودر، هایلایتر و رژگونه استفاده می شوند. براش های گنبدی برای مواد آرایشی کرمی و مایع قابل استفاده می باشند. براش استیپلینگ برای زیرسازی صورت، پرایمر، فوندانسیون و رژگونه استفاده می شود. براش مخروطی که برای مواد آرایشی پودری کاربرد دارد از دسته براش های مورد نیاز برای اکثر افراد می باشد که موهایی بلند، نرم، پهن و پرپشت دارد. براش بادبزنی برای به کار بردن هایلایتر، محو کردن خطوط تیره و رفع اشتباهات آرایشی به کار می رود. پدهای آرایشی در انواع گوناگون وجود دارند. پد آرایش اشکی کاربردهای گوناگون دارد که برای یکدست کردن آرایش با مواد کرمی و مایع قابل استفاده می باشند. این اسفنج ها برای محصولات پودری نیز استفاده می شوند.

کاربرد پد آرایشی

پد های آرایشی سیلیکونی یا ژلاتینی برای کرم پودر و مواد آرایشی کرمی و مایع قابل استفاده می باشند. از پد های آرایشی مثلثی می توانید برای زدن کرم پودر و کانتور صورت خود استفاده کنید. پد آرایشی حوله ای برای پخش ملایم مواد آرایشی پودری استفاده می شود. این پد در انواع مختلف دایره ای، مستطیلی و بیضی وجود دارد که برای زیرسازی و پخش پودرهای آرایشی مناسب می باشد. شما می توانید از براش زاویه دار برای کانتور صورت خود استفاده کنید. از پدهای آرایش برای پاک کردن آرایش و ماسک های صورت نیز می توان استفاده کرد.

براش آرایشی

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0