فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
3232000 تومان 10802000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات پاناسونیک - Panasonic

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

برند پاناسونیک

شرکت هلدینگ پاناسونیک که قبلاً شرکت صنعتی ماتسوشیتا الکتریک، با مسئولیت محدود که از سال 1935 شروع به کار کرد می شناسیم. پاناسونیک یک شرکت بزرگ چندملیتی ژاپنی است که دفتر مرکزی آن در همین کشور قرار دارد. در کادوما، اوزاکا این شرکت توسط Kōnosuke Matsushita در سال 1918 به عنوان تولید کننده سوکت لامپ تاسیس شد. پاناسونیک علاوه بر لوازم الکترونیکی مصرفی، که در اواخر قرن بیستم بزرگترین سازنده آن در جهان بود، طیف گسترده ای از محصولات و خدمات از جمله باتری های قابل شارژ، سیستم های خودرو و اویونیک، سیستم های صنعتی و همچنین بازسازی و ساخت خانه را ارائه می دهد.

برند پاناسونیک ساخت کجاست؟


محصولات برند پاناسونیک به دلیل ارزان بودن نیروز کار در چین به تازگی در کشور چین تولید و بسته بندی می شود و فقط درصد کمی از تولیدات این برند در کشور ژاپن صورت می گیرد ، اگر چه در ذهن بسیاری از ما کالای چینی از کیفیت بالایی برخوردار نیست اما کارخانه پاناسونیک تمامی محصولات را با همان کیفیت ژاپن تهیه و توزیع می کند.


نمایندگی برند پاناسونیک در ایران


تا قبل از سال 1397 خورشیدی چندین شرکت بزرگ در ایران نماینده قانونی فروش و خدمات بعد از فروش محصولات پاناسونیک در ایران بودند که متاسفانه فعالیت آنها با برند پاناسونیک به اتمام رسیده و در حال حاضر محصولات این برند وارد کشور نمی شود و هیچ خدماتی هم از این برند در کشور دریافت نخواهید کرد.


محصولات پاناسونیک


محصولات زیبایی پاناسونیک


محصولات برقی پاناسونیک شامل لوازم خانگی و لوازم زیبایی و آرایشگاهی نیز می شود که شامل :


سشوار پاناسونیک


ریش تراش پاناسونیک


خط انداز مو پاناسونیک


دستگاه اصلاح مو پاناسونیک


اتو مو پاناسونیک


فر کننده مو پاناسونیک


اپیلاتور پاناسونیک


قیمت خرید محصولات پاناسونیک اصل و ارجینال در ایران


محصولات زیبایی برند پاناسونیک در مقایسه با برند های رقیب مشابه از معروفیت زیادی در ایران برخوردار نیستند و کلاس قیمتی آن در خانوانده متوسط و تجاری رو به بالا قرار می گیرند. از این رو قیمت خرید محصولات پاناسونیک ارجینال بسیار گران نمی باشد.


محصولات پاناسونیک از کجا بخرم؟


محصولات زیبایی و آرایشگاهی پاناسونیک را می توانید در فروشگاه لوازم آرایشی شیک بیوتی سفارش داده و خریداری نمایید. تمامی محصولات این سایت فروشگایی ارجینال و اصلی می باشند.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0