فیلتر بر اساس
قیمت
676000 تومان 22750000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
میزان محافظت
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کرم دور چشم

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 73 آیتم
نمایش 1 - 60 از 73 آیتم

خرید کرم دور چشم

برای خرید کرم دور چشم آبرسانی و مرطوب کنندگی از ویژگی های کلیدی آن می باشد که باید در خرید اینترنتی محصول به آن توجه کنید. با این حال، کرم های دور چشم می توانند به چیزی بیش از آبرسانی به پوست کمک کنند.

کرم دور چشم

کرم های دور چشم ناحیه زیر چشم را آبرسانی می کنند و به کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک کمک می کنند. با این حال، کرم های دور چشم معمولا تا حدود کمی سیاهی دور چشم و پف زیر چشم را کاهش می دهند. اگر جوان هستید نیازی به استفاده از کرم دور چشم ندارید، اما اگر سن شما بالاست و نگران خطوط و چین و چروک های ریز هستید، می تواند مکمل خوبی برای روتین مراقبت از پوست شما باشد. کرم دور چشم ممکن است یک مرطوب کننده جذاب به نظر برسد اما متخصصان پوست می گویند که کرم دور چشم می تواند به آبرسانی پوست و کاهش خطوط و چین و چروک کمک کند.

کرم دور چشم چیست

کرم دور چشم نوعی مرطوب کننده است که به طور خاص برای ناحیه دور چشم فرموله شده است. در حالی که برخی افراد استفاده از کرم صورت عمومی را برای پوست دور چشم انتخاب می کنند، اما این ناحیه نیاز به مراقبت بیشتری دارد. پوست اطراف چشم نازک و ظریف است و علائم پیری اغلب در این بافت ظریف آشکار می شود.

بهترین کرم دور چشم چیست

آبرسانی به ناحیه زیر چشم بسیار مهم است، زیرا غدد چربی کمتری در این منطقه وجود دارد، به این معنی که به سرعت خشک می شود. استفاده روزانه از کرم دور چشم مرطوب کننده می تواند از کم آبی بدن جلوگیری کرده و آن را تسکین دهد. پوست دور چشم نازک و ظریف و مستعد تحریک است، بنابراین استفاده از محصولاتی که به طور خاص برای ناحیه دور چشم طراحی شده اند می توانند بهترین کرم ها برای دور چشم باشند زیرا این کرم ها به طور خاص برای آبرسانی به این ناحیه شکننده پوست فرموله شده اند.

کار کرم دور چشم چیست

کرم دور چشم محافظت در برابر آفتاب، خطوط و چین و چروک های ظریف که به دلیل از دست دادن کلاژن پروتئینی که ساختار پوست ما را تشکیل می دهند، ایجاد می شود و هم چنین خاصیت ارتجاعی پوست که با افزایش سن ایجاد می شود بهبود می بخشد.

کرم دور چشم خوب چیست

یک کرم دور چشم خوب شامل موارد زیر است:

مرطوب کننده ها مانند اسید هیالورونیک و گلیسیرین، آب را به پوست متصل می کنند. نرم کننده ها مانند سرامیدها و اسیدهای چرب به بهبود بافت و ظاهر پوست کمک می کنند. مواد انسدادی مانند موم زنبور عسل و روغن معدنی، یک لایه بی اثر روی پوست ایجاد می کنند و از نظر فیزیکی از از دست دادن آب از طریق پوست جلوگیری می کنند و در این زمان آب از طریق پوست تبخیر می شود. فواید اسید هیالورونیک و سرامیدها به طور گسترده ای شناخته شده است، بنابراین پیدا کردن کرم دور چشم با آن ها کار سختی نیست. این مواد در بسیاری از کرم ها و مرطوب کننده های دور چشم یافت می شوند، زیرا به طور موثری پوست را تغذیه می کنند.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0