فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
1061000 تومان 1138000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات مکسی - maxi

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

برند مکسی کراتین

درمان صاف کردن مو با کراتینه برزیلی در کشور آمریکای جنوبی برزیل آغاز شد. متصدی یک تشییع جنازه متوجه شد که یک ماده شیمیایی برای مومیایی کردن اجساد باعث صاف شدن موهای آنها شده است! این ماده شیمیایی، فرمالدئید، سپس به عنوان یک درمان مو برای صاف کردن موهای افراد زنده به طور ایمن و موثر ساخته شد. درمان‌های صاف کردن موی کراتینه برزیلی Maxi راه خود را برای ارائه موهای بلند، صاف، غنی، ضخیم و پر به خانم‌ها ایجاد کرده است که همیشه می‌خواستند! ما در Maxi Brazilian Keratin، به جای تمرکز بر "فرمالدئید"، جدیدترین - و بهترین - نوآوری ها را در مراقبت از مو، حالت دادن به مو و رنگ مو توسعه داده ایم! آنچه با کراتین برزیلی Maxi متفاوت است این است که عناصر ساختاری و مغذی نه تنها در درمان های صاف کننده، بلکه در تمام محصولات مراقبت از مو مانند شامپو، نرم کننده، سرم، آمپول و ماسک وجود دارد.

برند مکسی کراتین ساخت کجاست؟


این برند ساخت کشور برزیل در آمریکای جنوبی می باشد.


مجصولات برند مکسی 


محصولات مکسی


محصولات برند مکسی برزیلین کراتین همانطور که از نامش مشخص است تماما تمرکز بر روی محصولات مراقبت از مو و کراتین مو تمرکز دارد از معروف ترین کالا های این برند می توان موارد ذیل را نام برد : 


شامپو مکسی


کراتین مکسی


بوتاکس مو مکسی


سرم مو مکسی


نرم کننده مو مکسی


ماسک ضد ریزش مو مکسی


کرم رنگ مو مکسی


شامپو خشک مکسی


محصولات برند مکسی برزلین از کجا بخرم؟


فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی شیک بیوتی مفتاخر است تعدادی از محصولات برند مکسی برزلین کراتین را در فروشگاه اینترنتی خود در اختیار مشتریان و آرایشگاه ها قرار دهد.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0