فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
1152000 تومان 63000000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
جنس صفحات
بیشتر کمتر
دمای حداکثری ( °C )
بیشتر کمتر
تولید یون
بیشتر کمتر
خاموشی خودکار
بیشتر کمتر
تنظیم دما
بیشتر کمتر
صفحه نمایش گر
بیشتر کمتر
قابلیت تولید بخار
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

لوازم برقی

 • سشوار
  سشوار

  سشوار

  تفاوت سشوارها در نوع و میزان گرمایش آن ها می باشد. سشوارهای با کیفیت دارای جریان های هوایی گرم یکنواخت می باشد و به سرعت موهای شما را خشک می کند. کلمه تورمالین که بر روی خشک کن ها زده شده یک سنگ قیمتی می باشد که به صورت پودر ریز خرد شده و در اجزای داخلی سشوار قرار دارد. وقتی این پودر گرم، سرد یا تحت فشار قرار می گیرد یک بار الکتریکی تولید می کند و یون های منفی و گرمای مادون قرمز را منتشر می کند. گرمای مادون قرمز رطوبت مو را مسدود می کند در حالی که یون های منفی کوتیکول مو را می بندند تا موهایی براق و بدون وز داشته باشید. هنگام خرید سشوار مطمئن شوید که در آن از تورمالین استفاده شده است نه از پوشش تورمالین. هم چنین سشوارهایی که در ساختار خود دارای سرامیک می باشند از دسته سشوارهای با کیفیت بالا می باشند. سرامیک موجود در سشوار به سرعت و به طور یکنواخت سراسر سطح خود را گرم می کند و گرمای آن مادون قرمز می باشد و موها را به آرامی از داخل به بیرون خشک می کند و از آسیب رسیدن  به مو جلوگیری می کند.

  مقایسه سشوار

  سشوارهایی که دارای گرمای مادون قرمز می باشند نسبت به دیگر نمونه ها گران تر هستند. گرمای مادون قرمز گرمای تابشی می باشد بنابراین اشیا را از داخل به بیرون گرم می کند و گرمای آن ملایم و در عین حال قدرتمند می باشد و برای افرادی که موهای خشک، آسیب دیده یا رنگ شده دارند انتخاب خوبی می باشد. این سشوار سطح مو را خشک کرده اما رطوبت داخل مو را از بین نمی برد. این سشوار رطوبت مو و درخشندگی آن را حفظ می کند و رنگ مو را برای مدت طولانی تر حفظ می کند. هم چنین عدد وات بر روی سشوارها با سرعت خشک کردن آن رابطه مستقیم دارد. اگر موهای ضخیمی دارد سشوار با 1800 وات یا بیشتر از آن را انتخاب کنید. هم چنین سشوارهای AC از DC قوی تر هستند.

  خرید سشوار

  بسته به نوع کارکردتان می توانید از انواع سشوار استفاده کنید. اگر برای مصرف معمولی می خواهید استفاده از سشوارهای DC نیز مناسب می باشند. ولی اگر آرایشگاه دارید و یا مصرفتان زیاد است بهتر است از سشوارهای AC  استفاده کنید. برای خرید انواع سشوار می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

   

 • اتوی مو
  اتوی مو

  اتوی مو

  اتوی مو یکی دیگر از وسایل برقی برای آرایش مو می باشد که با استفاده از گرما موهای شما را صاف می کند. از اتوی مو دو طرفه برای فر کزدن مو نیز می توان استفاده کرد. اتوی مو با ضخامت های گوناگون در بازار موجود می باشد که شما می توانید بسته به نوع کارکرد خود مدل مد نظر خود را خریداری کنید. سعی کنید قبل از استفاده از اتوی مو از اسپری محافظت مو استفاده کنید تا موهای شما آسیب نبیند.

  مقایسه انواع اتوی مو

  اتوی مو سرامیکی

  قیمت اتوی مو سرامیکی نسبت به دیگر مدل ها پایین تر می باشد و برای انواع مو مناسب می باشد. میزان حرارت اتوی مو سرامیکی نسبت به مدل تیتانیومی پایین تر می باشد. نوع حرارت اتوی موی سرامیکی از نوع مادون قرمز بوده و میزان آسیب آن به مو کم می باشد.

  اتوی مو تیتانیومی

  اتوی مو تیتانیومی سبک وزن بوده و به سرعت گرم می شود. این اتوی مو برای افراد حرفه ای و آرایشگرها مناسب می باشد. برخی از اتوی موهای تیتانیومی دارای یون منفی بوده که رطوبت موها را حفظ کرده و موجب درخشش موها می شود.

  اتوی مو تورمالینی

  جنس اتوی مو تورمالینی کریستالی می باشد. این اتوی مو موهای شما را براق و درخشان می کند.

  خرید اتوی مو

  اتوی موها بسته به نوع مدلشان و سایز صفحاتشان دارای قیمت های گوناگون می باشند. بسته به نوع مصرف حرفه ای یا معمولی می توانید اتوی مو مناسب با کارکردتان را خریداری کنید. شما می توانید انواع اتوی مو را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

   

 • دستگاه فر کننده
  دستگاه فر کننده

  خرید دستگاه فرکننده

  یکی دیگر از لوازم برقی آرایش مو دستگاه فر کننده مو یا بابلیس می باشد. دستگاه فرکننده مو همانند دستگاه اتوی مو با استفاده از گرما موهای شما را حالت دار می کند. این دستگاه ها انواع مختلف دارد و می تواند موهای شما را به چندین مدل فر کند. برای خرید یک دستگاه فرکننده سرامیکی اصل و ارجینال می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود  را خریداری کنید.

  انواع دستگاه فر کننده

  دستگاه های فر کننده مو بر اساس نوع فر کردن مو و جنس خودشان دارای انواع گوناگون می باشند. این دستگاه در جنس های سرامیکی، تیتانیومی، کروم و فلزی وجود دارد که نوع سرامیکی آن نسبت به دیگر نمونه ها دارای طرفدار بیشتری می باشد.

  دستگاه فر کننده مخروطی

  دستگاه فر کننده مخروطی موهای شما را مانند S فر می کند.

  دستگاه فر کننده لوله ای

  دستگاه فر کننده لوله ای دارای قطرهای گوناگون بوده که بسته به ضخامت لوله دستگاه فرهای متنوع ریز و درشت را ایجاد می کند. این دستگاه موهای شما را به صورت طبیعی فر می کند.

  دستگاه فر کننده مارپیچی

  دستگاه فر کننده مارپیچی موهای شما را به صورت حلزونی فر می کند.

  دستگاه فر کننده مرواریدی

   این دستگاه برای موهای بلند مناسب بوده و با برجستگی هایی که بر روی میله دارد فرهایی طبیعی ایجاد می کند.

  دستگاه فرکننده دوقلو میله ای

   این دستگاه از میله دو قسمتی تشکیل شده که فرهایی به شکل S و لوله ای را ایجاد می کند.

  دستگاه فرکننده موجی

   این دستگاه موها را به صورت مارپیچ در می آورد و سرعت کار کردن با آن به نسبت دستگاه میله ای بالاتر می باشد.

  دستگاه فرکننده چرخشی

   این دستگاه موهای شما را فرهای ریز و مدل سیم تلفنی می کند و مدل فر کردن آن مانند دستگاه میله ای می باشد.

  دستگاه فرکننده اتوماتیک

   در این دستگاه مو را در داخل دستگاه قرار می دهیم و مو به صورت فر مارپیچ از دستگاه خارج می شود.

  بهترین دستگاه فر کننده مو

  هنگام خرید دستگاه فر کننده جنس صفحات دستگاه از جمله مواردی می باشد که باید به آن توجه کرد. صفحات سرامیکی از دسته صفحات پرطرفدار می باشد. دستگاه هایی که از جنس سرامیک و تورمالین می باشند به مو آسیب کمتری زده و حرارت را به صورت یکسان روی سطح مو پخش می کنند و با تولید یون منفی مانع وزی مو می شوند.

  فر کننده مو بابلیس

  فر کننده مو بابلیس و رمینگتون از دسته برندهای معتبر می باشند. فر کننده مو بابلیس از لحاظ جنس و کیفیت نسبت به برندهای دیگر بالاتر می باشد.

  فرکننده مو فیلیپس

  فرکننده مو رمینگتون

  فرکننده مو بوش

  فرکننده مو براون

  قیمت دستگاه فرکننده مو

  قیمت دستگاه فرکننده مو بسته به نوع برند، جنس صفحات، و سایز و رنگ بندی آن می تواند متفاوت می باشد. قیمت دستگاه فر کننده مو بسته به تجهیزات دستگاه می تواند متفاوت باشد.

  روش استفاده از دستگاه فر کننده مو

  ابتدا دستگاه را به برق زده تا گرم شود، موهایتان را شانه کنید. هم چنین می توانید برای جلوگیری از سوختن دستتان از دستکش مخصوص در حین کار استفاده کنید. موهایتان را تقسیم بندی کرده و از پشت سر شروع به فر کردن موهایتان کنید. برای فر کردن مو موها را از نوک داخل دستگاه قرار داده یا دور آن بپیچید.

   

 • بیگودی برقی
  بیگودی برقی

  خرید بیگودی برقی

  دستگاه های بیگودی برقی مانند اتوی مو دارای انواع گوناگون می باشند. این بیگودی ها در برندها وقیمت های متنوع در بازار موجود می باشند. مهم ترین موضوع هنگام خرید بیگودی توجه به سایز آن می باشد. سایز بیگودی در اندازه فر موهایتان تاثیر مستقیم دارد. برای خرید انواع بیگودی برقی می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

  انواع بیگودی برقی

  لوازم آرایشی برقی موی سر دارای چندین نوع مختلف می باشند. برای فر کردن موهایتان می توانید از انواع بیگودی برقی و غیر برقی استفاده کنید. استفاده از بیگودی های غیر برقی آسیب کمتری به مو می زند.

  بیگودی دستی

  بیگودی های دستی معمولا از جنس پلاستیک و فلز بوده و طریقه استفاده از آن بسیار راحت می باشد. فقط کافی است موهای خود را دور آن بپیچید، تا موهایی خوش حالت و فر داشته باشید.

  بیگودی برقی

  این مدل موهای شما را با حرارت حالت دار می کند. این بیگودی دارای تعداد زیادی رول حالت دهنده بوده که دارای سایزهای متفاوت می باشند و انواع فر ریز، درشت و متوسط را ایجاد می کنند. برای فر کردن موها با این دستگاه ابتدا رول ها را داخل دستگاه قرار داده تا گرم شود سپس موها را دور رول پیچیده تا موهایی خوش حالت و فر داشته باشید.

  بهترین بیگودی برقی

  بهترین بیگودی برقی برندهای رمینگتون و بابلیس می باشند. این بیگودی ها در بازار موجود بوده و می توانید از طریق آنلاین با قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنید.

  بیگودی برقی بابلیس

  بیگودی برقی بابلیس دارای خاصیت نرم کننده یونی برای مو بوده و سیستم خاموشی خودکار دارد.

  بیگودی برقی رمینگتون

  در برخی مدل های بیگودی برقی رمینگتون، بیگودی ها از جنس سرامیک می باشند. بیگودی های سرامیکی دارای پخش مناسب دما  بوده و مقاومت آن در برابر حرارت بالا می باشد.

  قیمت بیگودی برقی

  قیمت بیگودی برقی بسته به نوع، برند و سایز آن متفاوت می باشد. تعداد بیگودی های موجود در محصول با قیمت آن رابطه مستقیم دارد. شما می توانید انواع بیگودی برقی را با قیمت مقرون به صرفه از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی خریداری کنید.

  روش استفاده از بیگودی برقی

  ابتدا بیگودی ها را روی پایه گذاشته و دستگاه را به برق بزنید. موهایتان را شانه بزنید و دور بیگودی ها بپیچید و گیره را روی بیگودی نصب کنید تا موهایتان را نگه دارد. برای این کار باید موهایتان خشک باشد. برای پیچیدن موهایتان بهتر است موها را دسته بندی کنید و قسمت به قسمت موهای خود را بپیچید.

   

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 103 آیتم
نمایش 1 - 60 از 103 آیتم
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0