محصولات بورژوا - bourjios

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

برند بورژوا

برند آرایشی فرانسوی بورژوا در دهه 80 میلادی کار خود را آغاز کرد.

این برند در سال 1863 توسط ژوزف آلبرت پونسین در شهر پاریس تاسیس شد. مهم ترین محصولات برند بورژوا محصولات آرایشی و عطر می باشد. این برند معتقد است آرایش لذتی است که همگان باید از آن بهره مند شوند. برند بورژوا با ارائه رنگ های متنوع از طیف طبیعی توانسته جایگاه خود را در بازار جهانی تثبیت کند. این برند تا حدی به ترکیب رنگ اهمیت می دهد که رنگ بسته بندی محصولات خود را با محتویات آن ها هماهنگ می کند.برند بورژوا ساخت کجاست ؟در سال 1863 در پاریس، الکساندر ناپلئون بورژوا اولین رژگونه پودری جهان را ایجاد کرد. اکنون، تقریبا 150 سال از اولین ابداع رژگونه بورژوا می گذرد اما هنوز یکی از پرفروش ترین خطوط این برند است.نمایندگی برند بورژوا در ایران


محصولات بورژوا متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند بورژوا می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند بورژوا دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.


محصولات بورژا 


محصولات برند آرایشی بورژوا عبارتند از:


کرم پودر بورژوا

رژگونه بورژوا

ریمل بورژوا

رژلب بورژوا

مداد چشم بورژوا

مداد ابرو بورژوا

قیمت خرید محصولات بورژا ارجینال و اصل 


قیمت انواع محصولات اصل و اورجینال بورژوا را می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و در صورت انتخاب، محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.


محصولات بورژا از کجا بخریم ؟


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند بورژوا آن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات بورژوا و قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0