فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
435000 تومان 3060000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات گارنیر - Garnier

نمایش 1 - 27 از 27 آیتم
نمایش 1 - 27 از 27 آیتم

گارنیر

گارنیر با دفتر مرکزی خود در کشور فرانسه، یک برند فرانسوی مراقبت از مو، مراقبت از پوست و لوازم آرایشی را ایجاد کرده است که شرکت مادر آن لورآل است. شرکت گارنیر در سال 1904 شروع به کار کرد و در طول دهه 1970 توسط شرکت فرانسوی لورآل خریداری شد. محصولات گارنیر در چندین کشور در سراسر جهان موجود است و به طور خاص برای سازگاری با انواع پوست ساخته شده است. گارنیر در جهت ایجاد خط جدیدی از لوازم آرایشی طبیعی و ارگانیک قدم برداشته است.


برند گارنیر


شرکت گارنیر توسط یک داروساز به نام آلفرد آمور گارنیر از کشور اروپایی فرانسه در سال 1904 پایه و اساس برند لوازم آرایشی محبوب گارنیر را بنا نهاد. خرید آن توسط لورآل در اواخر دهه 1970 و دقیقا در سال 1977 اتفاق افتاد. اکنون این شرکت به عنوان دومین برند بزرگ که بخشی از گروه لورآل است به موقعیت خود می بالد. به گفته گارنیر، بهترین راه برای زیبا به نظر رسیدن، روی آوردن به محصولات مراقبت زیبایی بدون عارضه و بدون تقلب است که با مواد طبیعی و فعال برای پوست و مو واقعا درخشان و فریبنده فرموله و تولید شده اند.


محصولات گارنیر


محصولات مراقبت از مو و مراقبت از پوست ساخته شده توسط گارنیر به عنوان یکی از لوکس ترین برندهای مورد استفاده در کشورها و قاره هایی مانند هند، چین و آسیا محصوب می شود. اولین محصولی که توسط شرکت گارنیر تولید و روانه بازار شد لوسیون گارنیر بود که یک لوسیون مو گیاهی بود که باعث شد آلفرد آمور گارنیر اولین حق ثبت اختراع خود را بر این محصول تضمین کند.


ژل شستشو گارنیر


ژل شوینده گارنیر


تونر و تونیک گارنیر


ماسک گارنیر


پاک کننده میسلار گارنیر


ضد آفتاب گارنیر


مرطوب کننده گارنیر


ژل آبرسان گارنیر


بی بی کرم و سی سی کرم گارنیر


خرید محصولات گارنیر


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند گارنیر آن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات گارنیر و قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.


نمایندگی گارنیر


محصولات گارنیر متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند گارنیر می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند گارنیر دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.


 

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0