فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
860000 تومان 2380000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات او جی ایکس - ogx

نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

برند اوجی ایکس 

در سال 1987 در کلیرواتر ، فلوریدا برند اوجی ایکس OGX تاسیس شد، مراقبت از موی شخصی را برای هر فرد با خطوط مختلف شامپو و نرم کننده با الهام از سالن های مو، تمیز کردن پوست سر را می تواند برای همه مدل موها استفاده کنید. علاوه بر این، هر محصول OGX که رایحه ای مطبوع را از ترکیبات عجیب و غریب منتقل می کند، از سه رایحه حسی تشکیل شده است که هر کدام از رایحه های بالایی، میانی و پایه با در نظر گرفتن ترتیب رایحه انجام می شود تا رایحه رنگارنگ برای مدت طولانی باقی بماند. رایحه ملایمی که در موها باقی می ماند، مانند رایحه میوه های تازه، رایحه های شیرین و رایحه های گرم، باعث لذت می شود. مجموعه های مختلف محصولات OGX که با ترکیبات خاصی از موادی مانند روغن آرگان، آب نارگیل و شکوفه گیلاس ارائه می شود، به موهای مشتریان جان می بخشد و موهایی سالم و زیبا ایجاد می کند.

برند اوجی ایکس ساخت کجاست ؟  


برند اوجی ایکس با توجه به رشد برند اوجی ایکس این برند استراتژی فروش خط تولید خود را به کشور های دیگر آغاز نمود محل اولیه تولید این برند کشور آمریکا می باشد اما در سال های گذشته کشور هایی همانند ترکیه و هند نیز اقدام به تولید فرمالیسیون این برند کرده اند ؛ البته لازم به ذکر است که محصولات تقلبی این برند در بازار ایران بسیار زیاد است و متاسفانه در خود ایران پر شده و به بفروش می رسد.


نمایندگی برند اوجی ایکس در ایران


برند اوجی ایکس هیچ نماینده قانونی به دلیل تحریم ها ندارد ، اما فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی به عنوان نماینده فروش امارات به صورت انحصار محصولات ارجینال و اصل این برند رو کشور موجود می کند.


محصولات او جی ایکس 


محصولات اوجی ایکس به صورت تخصصی بر روی مو و بدن تمرکز دارد که شامل :


محصولات مراقبت از مو اوجی ایکس


شامپو اوجی ایکس


نرم کننده اوجی ایکس


مراقب از مو اوجی ایکس


روغن آرگان اوجی ایکس


محصولات بدن اوجی ایکس


شامپو بدن اوجی ایکس


لوسیون اوجی ایکس 


آبرسان و مرطوب کننده آبرسانقیمت محصولات اوجی ایکس 


قیمت محصولات اوجی ایکس اصل و ارجینال در رده محصولات تجاری و ارزان قرار می گیرد.


محصولات اوجی ایکس ارجینال و اصل از کجا بخریم ؟


فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشی شیک بیوتی مفتاخر است محصولات برند اوجی ایکس اصل و ارجینال را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0