فیلتر بر اساس
قیمت
106000 تومان 428000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

اکسسوری مو

نمایش 1 - 28 از 28 آیتم
نمایش 1 - 28 از 28 آیتم

خرید اکسسوری مو

استفاده از اکسسوری در مجالس همراه با لباس بسیار کاربردی می باشد. استفاده از انواع اکسسوری بر روی مو باعث زیباتر شدن موهای شما و جلوه بهتر به موهایتان می شود. اکسسوری مو در انواع و اقسام مختلف و برای استفاده در مکان های گوناگون طراحی شده است که دارای قیمت های متفاوت نیز می باشند. شما می توانید انواع اکسسوری مو را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

انواع اکسسوری مو

اکسسوری مو شامل انواع مختلف اکسسوری مو اسپرت، اکسسوری مو کلاسیک، گلسرها، تاج ها، فرچه ها و لوازم آرایشگاهی نیز می باشند.

اکسسوری مو برای عروسی       

اکسسوری مو عروس دارای قیمت بالاتر نسبت به دیگر اکسسوری ها بوده زیرا دارای کارشدگی بیشتر نسبت به دیگر اکسسوری ها می باشد و معمولا بر روی آن ها با سنگ و نگین کار شده می باشد. اکسسوری مو عروس به موهای شما جلوه ای خاص می بخشد.

اکسسوری مو پارچه ای

اکسسوری مو پارچه ای دارای تنوع بالا بوده و معمولا در قالب تل سر و کش مو می باشند. این اکسسوری ها را در سایت هایی از قبیل دیجی کالا به وفور و در انواع گوناگون می توانید مشاهده کنید. اکسسوری مو پارچه ای قابل استفاده برای تیپ های اسپرت و مهمانی های خودمانی نیز می باشد.

بهترین اکسسوری مو

بهترین نوع فرچه مو دارای مویی می باشد که نرم بوده و بسیار محکم باشد و با استفاده زیاد مویی ها ریزش پیدا نکنند. هم چنین نوع دسته فرچه بسیار مهم بوده تا جنس خوبی داشته و خوش دست باشد و موهای فرچه را در کنار هم به خوبی نگه دارد.

قیمت اکسسوری مو

اکسسوری های مو در انواع و اقسام گوناگون و با کارشدگی و جنس های مختلف در بازار موجود می باشند. اکسسوری مو با کارشدگی های بالا و اکسسوری های مو عروس معمولا د ارای قیمت بالاتری می باشند. هم چنین جنس سنگ و نگین های کار شده بر روی اکسسوری مو بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. شما می توانید انواع اکسسسوری مو را با پایین ترین قیمت از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی به صورت آنلاین خریداری کنید.

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0