فیلتر بر اساس
قیمت
215000 تومان 6545000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

پاک کننده آرایش

نمایش 1 - 47 از 47 آیتم
نمایش 1 - 47 از 47 آیتم

خربد پاک کننده صورت

برای خرید پاک کننده صورت اول نوع پوست خود را تعیین کنید. این مهم ترین بخش هنگام انتخاب یک پاک کننده صورت است زیرا خرید محصولی که مناسب نوع پوست شما نیست فقط باعث تحریک پوست و حتی آکنه می شود. پاک کننده های صورت انواع مختلفی دارد. برخی پاک کننده ها ضخمی و کرمی هستند و برخی دیگر دارای بافت شفاف و ژلی مانند هستند. اگر پوست خشکی دارید بهتر است از پاک کننده های صورت که به شکل کرمی و غلیظ هستند استفاده کنید در حالی که افرادی که پوست چرب دارند باید از ژل یا شوینده های کف دار استفاده کنند. افراد دارای پوست نرمال می توانند به صورت آزادانه از انواع پاک کننده استفاده کنند. هنگام خرید پاک کننده صورت به مواد تشکیل دهنده آن نیز دقت کنید. هنگام انتخاب، از استفاده از پاک کننده های صورت که بر پایه صابون هستند یا دارای خواص قلیایی هستند، خودداری کنید. این مواد می تواند پس از استفاده طولانی مدت پوست شما را خشک کنند. پوست یکی از مهم ترین اعضای بدن شماست، به همین دلیل مراقبت از آن همیشه ضروری است. اگر می خواهید بهترین استفاده را از پاک کننده صورت خود ببرید، به دنبال پاک کننده ای باشید که دارای مواد لایه بردار باشد. استفاده منظم از پاک کننده های صورت با این مواد می تواند سلول های مرده پوست را از بین ببرد، گردش خون را بهبود بخشد و به پوست شما درخشندگی دهد.

پاک کننده صورت

پوست علاوه بر تاثیر قابل توجهی که بر ظاهر فیزیکی شما دارد یکی از مهم ترین اندام های بدن شما نیز است، زیرا از سایر اندام های شما در برابر میکروب ها و باکتری های موجود در محیط محافظت می کند. پوست شما همچنین مسئول تنظیم دمای بدن است تا اطمینان حاصل شود که همه ی اندام های شما به خوبی کار می کنند. سلامت پوست شما بر سلامت و تندرستی شما تاثیر می گذارد، به همین دلیل است که باید برای مراقبت از آن زمان بگذارید. استفاده و خرید پاک کننده مناسب صورت می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند.

پاک کننده صورت چیست؟

پاک کننده های صورت محصولاتی هستند که به طور خاص برای حذف آلودگی و سایر آلاینده ها از روی پوست ساخته می شوند. استفاده طولانی مدت از پاک کننده های صورت می تواند پوست را شفاف و سالم نگه دارد. برای این که بتوانید پوست خود را بهبود ببخشید و آن را برای طولانی ترین زمان ممکن سالم نگه دارید باید از یک پاک کننده مناسب در روتین پوستی خود استفاده کنید.

انواع مدل های پاک کننده آرایش

ژل پاک کننده

پاک کننده های ژلی دارای خاصیت پاکسازی عمقی و ضد عفونی کنندگی هستند و به از بین رفتن لکه های تیره ایجاد شده بر روی پوست، روغن اضافی، باکتری و باز شدن منافذ پوست کمک می کنند. این نوع از پاک کننده ها مناسب پوست های چرب و ترکیبی هستند.

کرم پاک کننده

پاک کننده های کرمی حاوی مواد مرطوب کننده مانند روغن های گیاهی هستند. این مواد به آرامی و بدون از بین بردن روغن های طبیعی پوست، پوست شما را تمیز می کنند. این پاک کننده ها می توانند به شکل شیر و یا لوسیون نیز باشند. این پاک کننده ها برای پوست های خشک و حساس مناسب اند.

فوم پاک کننده

این نوع از پاک کننده ها دارای مواد سبکی هستند و مانند پاک کننده های ژلی، روغن اضافی پوست را از بین می برند و برای پوست های چرب و ترکیبی مناسب هستند.

پاک کننده رسی

پاک کننده های رسی روغن اضافی و سموم موجود درون منافذ پوست را از بین می برند و پوست را عمیقا تمیز می کنند. این پاک کننده ها برای پوست های چرب و مختلط مناسب هستند.

پاک کننده میکلار

این پاک کننده ها ترکیبی از مولکول های ریز روغنی و آب هستند. این پاک کننده ناخالصی های پوست را از بین برده و آن را آبرسانی می کنند و بعد از استفاده از آن ها نیازی به شستشو پوست صورتتان نیست. این پاک کننده ها برای پوست های خشک و حساس مناسب اند.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0