فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
2260000 تومان 5890000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات بنفیت - benefit cosmetics

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
نمایش 1 - 9 از 9 آیتم

برند بنفیت کازمتیکس

بنقیت توسط خواهران دوقلوی جین و جین فورد تأسیس شد. آنها در ایندیانا به دنیا آمدند و قبل از نقل مکان به سانفرانسیسکو در دانشگاه ایندیانا تحصیل کردند.در سال 1976، دوقلوها یک بوتیک زیبایی به نام The Face Place در منطقه ماموریت سانفرانسیسکو افتتاح کردند. Face Place بعداً در دهه 1980 به خیابان Kearny در مرکز شهر سانفرانسیسکو نقل مکان کرد. در سال 1989، کاتالوگ محصولات Face Place توسعه یافت. سپس فوردها بر توزیع فروشگاه‌های بزرگ متمرکز شدند و در سال 1990 به شرکت بنفیت کازماتیکس تغییر نام دادند. در سال 1991، بنفیت در اولین فروشگاه بزرگ ایالات متحده در هنری بندل واقع در شهر نیویورک افتتاح شد. در سال 1997، Benefit با گسترش خود به هروتس در لندن بین المللی شد. به زودی وب سایت محصولات آرایشی و بهداشتی بنفیت راه اندازی شد.

نمایندگی برند بنفیت در ایران 


در حال حاضر و به دلیل وجود تحریم های برند آرایشی بنفیت هیچ نماینده رسمی در ایران ندارد اما مجموعه ما مفتاخر است با همکاری با این برند در کشور امارات اجازه فروش محصولات این برند در ایران را داشته باشد.


محصولات برند آرایشی بنفیت 


کلیه محصولات برند بنفیت آرایشی بوده که معروف ترین آن ها شامل موارد زیر می باشد : 


ژل ابرو بنفیت 


مداد ابرو بنفیت


ماسکارا و ریمل بنفیت


خط چشم و سایه بنفیت


رژگونه بنفیت 


کانسیلر و کرم پودر بنفیت 


برنزر بنفیت


هایلایتر بنفیت


رژ لب بنفیت


محصولات بنفیت کازماتیکس


مجصولات ارجینال و اصلی برند بنفیت ار کجا بخرم ؟


فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شیک بیوتی مفتاخر است کلیه محصولات برند بنفیت کازماتیکس را با قیمت نمایندگی در اختیار مشتریان خود قرار داده تا آنلاین خرید خود را انجام دهید

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0