فیلتر بر اساس
قیمت
1797000 تومان 1797000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

ضد ریزش مو

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

ضد ریزش مو

ریزش مو می تواند در افراد به دلایل مختلف و با میزان مختلفی صورت گیرد. اما گاهی این ریزش بسیار شدید شده و حجم موها کم می شود به طوریکه رشد مجدد مو نیز نمی تواند حجم از دست رفته مو را جبران کند. برای رویش مجدد موهای از دست رفته و تسریع در روش رویش می توانید از انواع قرص، شامپو، تقویت کننده و محلول های ضد ریزش استفاده کنید. محلول های رویش مو حاوی ویتامین بوده و گیاهی هستند که باعث افزایش گردش خون در کف سر وافزایش سرعت رشد مجدد مو می شود.

خرید ضد ریزش مو

هنگام خرید محصولات ضد ریزش مو حتما به ترکیبات محلول توجه کرده و از اصل بودن کالا مطمئن شوید. هم چنین توجه به برند و کیفیت محصول از دیگر موارد مورد توجه در خرید محصول می باشد. چربی سر، یکی دیگر از عواملیست که موجب ریزش مو می شود. با کنترل چربی سر می توان جلوی ریزش بیش از اندازه مو را گرفت. هم چنین شما می توانید انواع محصولات ضد ریزش را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن بفرمایید و محصول مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری بفرمایید.

محلول رویش مو چه زمانی تاثیر دارد؟

محلول های ضد ریزش مو در ابتدای زمان ریزش مو و زمانی که پیاز مو در زیر پوست باشد می تواند بر روی رویش مجدد موی شما اثر بخش باشد زیرا هرچه ریزش مو بیشتر شود جبران موهای از دست رفته ممکن است سخت تر و یا حتی غیر ممکن باشد. از طرفی فولیکول های مو بعد از مدتی غیر فعال شده و دیگر امکان رشد مجدد مو از دست می رود. سعی کنید از ابتدای ریزش مو اقدام به استفاده از این محصولات را انجام دهید تا با هزینه کمتر بتوانید موهای خود را حفظ کنید. استفاده از این محصولات برای افراد زیر 12 سال، خانم های باردار و شیرده و افراد دارای پوست حساس مناسب نمی باشد و بهتر است زیر نظر پزشک انجام پذیرد. برای گرفتن نتیجه مطلوب بهتر است هنگام استفاده از محلول ضد ریزش مو، از قرص های ویتامینه و شامپوهای مخصوص نیز استفاده بفرمایید.

ضد ریزش مو

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0