فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
765000 تومان 2950000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات اون - Avene

نمایش 1 - 19 از 19 آیتم
نمایش 1 - 19 از 19 آیتم

اون


اون یک برند مراقبت از پوست می باشد که در دهکده ای کوچک در جنوب فرانسه شناخته شد. به لطف شرایط آب و هوایی روستای اون از مزایای پوشش گیاهی سر سبز و هم چنین تاثیر دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس بهره می برد. علاوه بر آب و هوای متعادل و زیبایی منطقه دارای آفتاب کافی نیز می باشد.برند اون


برند اون در سال 1975 میلادی توسط لابراتوار پیر فابره در پاریس، فرانسه تاسیس شد. اون یک شرکت فرانسوی است که لوازم آرایشی درمانی بر پایه آب حرارتی تولید می کند. هم چنین این برند در سال 1975 میلادی، زمانی که گروه دارویی پیر فابره این اسپا را با یک چشمه شفا بخش خریداری کرد و فرمول های منحصر به فرد مراقبت از پوست را توسعه داد، متولد شد. محصولات مراقبت از پوست اون احساس نرمی و لطافت را در حین مراقبت از پوستتان به شما القا می کند.


محصولات اون


در برند اون تولید محصولات با کیفیت برای مصرف کنندگان و رضایت آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و تمامی محصولات را در آزمایشگاه های پوست مورد آزمایش قرار می دهند. هم چنین آن ها در محصولات خود از فرمولاسیون آب چشمه حرارتی بکر اون استفاده می کنند. در سال 1736 میلادی اسب مارکز دو روکزل که از خارش سخت رنج می برد توسط آب اون شفا یافت و بعد از آن مردم متوجه خواص تسکین دهنده و ضد تحریک آب چشمه حرارتی اون شدند. در سال 1743 میلادی اولین بیکار توسط این چشمه سلامت خود را مجددا به دست آورد. در سال 1871 میلادی قربانیان سوختگی ناشی از آتش سوزی بزرگ شیکاگو توسط خواص آب چشمه حرارتی اون درمان شدند. در سال 1874 چشمه اون به عنوان منطقه مورد علاقه عموم مردم قرار گزفت. در سال 1990 بازسازی مرکز آب درمانی انجام شد و آزمایشگاه های پوست اون راه اندازی شد. در سال 1993 تا 2003 میلادی کارخانه تولید محصولات اون گسترش یافت و در سال 2007 میلادی مرکز آب درمانی اون بیش از 2600 بیمار را جذب کرد که این بیماران از محصولات اون که در نزدیک به صد کشور در دسترس می باشد استفاده می کردند. اگرچه آب چشمه حرارتی اون هنوز تمام اسرار خود را فاش نکرده، اما در30 سال گذشته تحقیقاتی بر روی اکثر بیماری های پوستی در آزمایشگاه های پوستی اون مورد بررسی قرار گرفته و کشف شده اند.


خرید محصولات اون


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند اون آن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات اون و قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.


نمایندگی اون


محصولات اون متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند اون می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند اون دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.


 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0