فیلتر بر اساس
قیمت
1035000 تومان 6570000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

ضد جوش و آکنه

نمایش 1 - 12 از 12 آیتم
نمایش 1 - 12 از 12 آیتم

کرم ضد جوش و آکنه

کرم های ضد آکنه پوست شما را شفااف تر می کنند و مشکلات پوستی شما را تا حدودی کاهش داده و درمان می کنند. مقابله با آکنه بدترین کابوس برای افراد دارای پوست چرب یا حساس است. پاک سازی منافذ پوست و استفاده از کرم های ضد آکنه باعث می شود تا محرک هایی که باعث ایجاد برآمدگی های قرمز می شوند از بین ببرند.

خرید کرم ضد جوش

آکنه را می توان با شوینده های صورت، کرم ها و پاک کننده های با کیفیت که به آرامی این سموم را از سلول های آسیب دیده پوست پاک می کنند، درمان کرد. اگر به درستی نوع پوست، بافت و دلایل مشکلات مراقبت از پوست را درک نکنید، جستجو برای خرید بهترین کرم ضد آکنه اغلب مبهم و تعریف نشده است. این همچنین باید شامل ارزیابی پارامترهای محیطی، فصلی و اجتماعی فرد نیز باشد. اگر به دنبال بهترین کرم برای درمان آکنه به صورت آنلاین هستید می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی از انواع برندهای با کیفیت دیدن کنید و محصول مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.

خواص کرم ضد جوش

کرم ضد جوش پوست شما را صاف و یکدست می کند. از ایجاد مجدد آکنه و جوش جلوگیری می کند. تمامی التهابات پوستی را رفع می کند. میزان چربی پوست را به طور چشمگیری کاهش می دهد. جای جوش را از بین می برد. انواع جوش های سر سیاه و سر سفید را از بین می برد. از مقاومت آنتی بیوتیکی پوست در برابر کرم های ضد جوش پیشگیری می کند. منافذ پوست را باز می کند. باکتری های روی پوست را از بین می برد. سلول های پوستی را بازسازی می کند. البته برخی از انواع کرم های ضد جوش دارای تاثیر گذاری بیشتر و برخی دارای تاثیر گذاری کمتری هستند.

انواع کرم ضد جوش و آکنه

انواع کرم ضد جوش و آکنه دارای ترکیباتی هستند که هر کدام وظیفه خاصی را در درمان آکنه و جوش و دیگر مشکلات پوستی دارند. برخی از این کرم ها حاوی بنزوئیل پر اکسید بوده که باکتری های ایجاد کننده آکنه را از بین می برند و انواع جوش را خشک می کنند. گوگرد موجود در کرم که جوش های سر سیاه را خشک می کنند. اسید سالیسیلیک موجود در کرم از مسدود شدن منافذ پوست جلوگیری می کند. رزورسینول موجود در کرم سلول های مرده بر روی پوست را از بین می برد. اسید رتینوئیک موجود دارای خاصیت ضد باکتریایی و خاصیت ضد التهابی می باشد.

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0