فیلتر بر اساس
قیمت
692000 تومان 3305000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

مژه مصنوعی

نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

خرید مژه مصنوعی 

اگر مژه های شما کم پشت و بی حالت است و با ریمل تغییر زیادی نمی کند می توانید برای مجالس و مهمانی ها از مژه مصنوعی استفاده کنید تا به چشم شما جلوه بهتری ببخشید. مژه مصنوعی در کیفیت های مختلف و مدل های گوناگون وجود دارد. هر چه بافت تارهای مژه طبیعی تر باشد قیمت محصول نیز بالاتر می باشد. برای خرید آنلاین مژه مصنوعی می توانید با توجه به فرم چشم خود انواع مدل های آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن فرمایید.

قیمت مژه مصنوعی 

قیمت مژه مصنوعی ارتباط مستقیمی با بافت تارهای مژه مصنوعی دارد. اگر مژه مصنوعی انتخابی شما از الیاف طبیعی باشد قیمت و کیفیت آن نیز بالاتر می باشد. مژه های مصنوعی به شکل های مختلف و با قیمت های مختلف وارد باز شده اند. مژه های مصنوعی که از الیاف مصنوعی تشکیل شده اند قیمت پایین تری دارند.

مژه مصنوعی چیست و چگونه استفاده می شود ؟

چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند. بسته به آرایش و نوع چشم خود می توانید از انواع مژه مصنوعی استفاده کنید. از مژه مصنوعی برای حجیم و پر پشت نشان دادن مژه استفاده می شود. برای استفاده از مژه مصنوعی آن را در نزدیکترین حالت به بن مژه و با استفاده از یک چسب مرغوب و تر جیحا مشکی رنگ بچسبانید.

انواع مژه مصنوعی

مژه مصنوعی دانه ای

مژه مصنوعی دانه ای بیشتر برای افراد حرفه ای می باشد. این مژه مصنوعی جز طبیعی ترین انواع مژه مصنوعی می باشد که گذاشتن آن به زمان و دقت بیشتری نیز نیاز دارد.

مژه مصنوعی نواری

مژه مصنوعی نواری از قدیمی ترین و رایج ترین نوع مژه مصنوعی می باشد. مژه مصنوعی نواری برای افرادی که مژه های خیلی کم پشت دارند و طرفدار آرایش های غلیظ می باشند مناسب می باشد.

مژه مصنوعی مغناطیسی 

نحوه گذاشتن مژه مصنوعی مغناطیسی از دیگر مدل ها راحت تر و آسان تر می باشد. این مژه نسبت به مژه های چسبی طبیعی تر نیز می باشند.

مژه مصنوعی اکستنشن

کاشت موقت مژه را اکستنشن مژه گویند که به صورت ماهانه و در اثر رشد مژه نیاز به تمدید دارد. در اکستنشن مژه تارهای مصنوعی را در لا به لای مژه ها قرار می دهند.

مژه مصنوعی فانتزی

مژه مصنوعی فانتزی در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار وجود دارند. این مژه ها در مهمانی های خاص قابل استفاده می باشند.

مژه مصنوعی

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0