فیلتر بر اساس
قیمت
182000 تومان 5880000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

ریمل

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 92 آیتم
نمایش 1 - 60 از 92 آیتم

خرید ریمل 

ریمل یکی از حساس ترین لوازم آرایش می باشد زیرا چشم نقطه حساسی بوده و باید از ریملی استفاده کنید که فاقد مواد شیمیایی باشد تا به چشم شما آسیب نزند. هنگام خرید ریمل توجه به برند و کیفیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد. انواع ریمل از برندهای با کیفیت و مرغوب را می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کیند. ریمل ها دارای برس های مختلف بوده که هنگام خرید با توجه به نیاز خود باید برس و نوع ریمل را حتما در نظر بگیرید.

ریمیل چیست و چگونه استفاده می شود ؟

ریمل یکی دیگر از لوازم آرایشی می باشد که به چشمان شما جلوه بخشیده و باعث بیشتر و بهتر دیده شدن آن می گردد. ریمل می تواند رنگ مژه های شما را تغییر داده یا آن را پررنگ تر کند. ریمل به مژه های شما حالت داده و آن را پرتر می کند. هنگام استفاده از ریمل بهتر است آن را از بن مژه استفاده کنید و به سمت بالا بکشید. اگر این کار را چند بار تکرار کنید مژه های شما پرتر و بلندتر می شود. هنگام استفاده از ریمل مواد اضافی را از روی برس بردارید تا جلوه بهتری داشته باشد.

قیمت ریمل 

ریمل ها دارای برندها و کیفیت های متفاوت بوده که هر کدام دارای قیمت متفاوتی می باشند. اصل بودن محصول نیز بر میزان قیمت آن نیز بسیار تاثیر دارد. ریمل ها در انواع مختلف پر کننده، بلند کننده، حالت دهنده و ضد آب وجود دارند که قیمت های متفاوتی دارند.

انواع مدل های ریمیل 

ریمل حجم دهنده 

این ریمل ها به مژه های شما حجم داده و مژه های شما را پر تر نشان می دهد و برای افرادی که مژه های نازک و کم پشت دارند بسیار کاربرد دارد.

ریمل بلند کننده 

این ریمل مژه های شما را بلند کرده و باعث جلوه بیشتر به مژه های شما می شود و برای افرادی که مژه های کوتاه و بی حالت دارند بسیار مناسب می باشد.

ریمل فر کننده

این ریمل مژه های شما را به سمت بالا هدایت می کند و مژه های صاف و به سمت پایین را حالت می دهد که باعث زیباتر شدن چشمان شما نیز می شود.

ریمل ضد آب

ریمل های ضد آب برای مهمانی ها و مجالس، هنگام شنا و یا زمانیکه نیاز دارید آرایش به مدت طولانی روی صورت بماند بسیار مناسب می بلشند ولی برای مصرف روزانه مناسب نیستند.

ریمل تقویتی

ریمل تقویتی فاقد رنگ بوده و برای جلوگیری از ریزش مژه، رشد و رویش مجدد مژه ها مناسب می باشند.

ریمل رنگی 

ریمل رنگی بسیار فانتزی بوده و برای مهمانی های خاص و آرایش های تابستانی مناسب می باشند.

ریمل اکلیلی

ریمل اکلیلی به دو صورت پودری و مایع وجود دارند که برای مهمانی ها مناسب می باشند.

ریمل جدا کننده مژه

ریمل جدا کننده یک ریمل همه کاره بوده که مژهای شما را حجم داده و معمولا ضد آب می باشند. این ریمل ها دارای برسی با دندانه های ریز بوده و معمولا برس آن ها انعطاف پذیر و ژله ای می باشد که بتواند مژه های شما را تار به تار جدا کند.

ریمل

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0