فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
5850000 تومان 14700000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات ژان پل گوتیه - Jean Paul Gaultier

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

برند ژان پل گوتیه

ژان پل گوتیه یک طراح مد و مد فرانسوی است. او به عنوان یک کودک وحشتناک در صنعت مد توصیف می شود و به دلیل طراحی های غیر متعارف خود با نقوشی از جمله کرست، مارینیر و قوطی حلبی شناخته شده است. گوتیه برند مد خود را در سال 1982 تأسیس کرد و در سال 1993 با یک سری عطرها گسترش یافت. او از سال 2003 تا 2010 مدیر خلاق خانه لوکس فرانسوی هرمس بود و در ژانویه 2020 پس از نمایش مد لباس در 50 سالگی خود در هفته مد پاریس بازنشسته شد. جدا از کارش در صنعت مد، گوتیه هفت سری اول مجموعه تلویزیونی Eurotrash را با آنتوان دو کونز از سال 1993 تا 1997 ارائه کرد.

برند ژان پل گوتیه ساخت کجاست؟


محصولات فشن ژان پل گوتیه در فرانسه تولید می شود اما عطر های ژان پل گوتیه در علاوه بر کشور فرانسه در اسپانیا نیز تولید و بسته بندی میشود.


نمایندگی برند ژان پل گوتیه در ایران


متاسفانه بالا بودن ریسک اقتصادی و نبود بازاری با قوانین کسب و کار پایدار باعث شده کمتر برند خارجی در ایران حاضر به شروع کار کند و برند ژان پل گوتیه از این داستان مستثنا نیست و متاسفانه این برند هیچ نماینده رسمی داخل کشور ایران ندارد.


محصولات ژان پل گوتیه


عطر ژان پل گوتیه


محصولات زیبایی برند ژان پل گوتیه شامل کالا های ذیل می شود : 


عطر زنانه ژان پل گوتیه


عطر مردانه ژان پل گوتیه


قیمت خرید محصولات ژان پل گوتیه اصل و ارجینال در ایران


برای مشاهده مشخصات ، قیمت و خرید محصولات ژان پل گوتیه 100 درصد اصل و مقایسه نت های بویایی آن با دیگر برند های عطر و ادکلن داخل سایت ما شوید از کالا های ارجینال لذت ببرید.


محصولات ژان پل گوتیه از کجا بخرم؟


برای خرید عطر و ادکلن ارجینال و اصل ژان پل گوتیه بهترین انتخاب فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی می باشد که کلیه محصولات ارجینال و اصلی را به مشتریان خود عرضه می نماید.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0