فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
776000 تومان 20600000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات دولچه و گابانا - DOLCE & GABBANA

نمایش 1 - 27 از 27 آیتم
نمایش 1 - 27 از 27 آیتم

برند دولچه و گابانا

در سال 1982 دولچه و گابانا اولین استودیوی مشاوره مد خود را ایجاد کردند. 

این زوج در زندگی و تجارت لباس های خانگی را در آپارتمان مشترک خود می ساختند و چند سال بعد پس از راه اندازی یک مجموعه زنانه مورد تحسین ملی قرار گرفتند. ده سال بعد دولچه و گابانا یک مجموعه مردانه منتشر کرد. در سال 1992 آن ها همچنین اولین عطر خود را به نام دولچه و گابانا پور هوم روانه بازار کردند که برنده بهترین عطر مردانه از آکادمی عطر و همچنین دولچه و گابانا پور فمه بود که در دسته زنانه قرار گرفت. موفقیت عطرهای آن ها امروز با عرضه اینتنسو در اوایل سال 2015 ادامه دارد.برند دولچه و گابانا ساخت کجاست؟


خانه مد لوکس دولچه و گابانا در سال 1985 توسط طراحان ایتالیایی دومنیکو دولچه و استفانو گابانا تاسیس شد.دومنیکو که در پالرموبه دنیا آمد، مهارت های خود را زیر نظر پدرش که یک خیاط بود، تقویت کرد و سپس به میلان رفت و در یک استودیو طراحی کار کرد. استفانو از نژاد میلان در رشته طراحی گرافیک تحصیل کرد و قصد داشت وارد تبلیغات شود، اما از مسیر شغلی خود راضی نبود، به مد روی آورد.


نمایندگی برند دولچه و گابانا در ایران


محصولات دولچه و گابانا متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند دولچه و گابانا می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند دولچه و گابانا دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.


محصولات دولچه و گابانا


محصولات این بر ند در دسته های پوست، چشم، لب و ناخن وجود دارد. محصولات برند دولچه و گابانا عبارتند از:


عطر زنانه دولچه و گابانا

عطر مردانه دولچه و گابانا

قیمت خرید محصولات دولچه و گابانا اصل و ارجینال


قیمت انواع محصولات اصل و اورجینال دولچه و گابانا را می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و در صورت انتخاب، محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.


محصولات دولچه و گابانا از کجا بخریم؟


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند دولچه و گابانا آن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات دولچه و گابانا و قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0