فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
496000 تومان 9450000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات کلینیک - Clinique

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 82 آیتم
نمایش 1 - 60 از 82 آیتم

کلینیک


در سال 1968 کلینیک شکل گرفت. این برندی بود که بر اساس نیازهای پوست طراحی شده بود. اولین لادر با دکتر نورمن اورنترایچ، متخصص پوست برای تولید محصولات مراقبت از پوست به صورت کاملا علمی همکاری کرد و با یک روال سه مرحله ای اصلی یعنی پاکسازی، لایه برداری و مرطوب کردن پوست شروع کرد. تولید محصولات سه گانه برای انواع پوست انجام شد. هر محصول برای یک نوع پوست و یک نتیجه خاص طراحی شد. کلینیک با ارائه دیدگاه علمی تر به محصولات مراقبت از پوست زاویه جدیدی به زیبایی را ارئه داد. کلینیک یکی از اولین برندهایی بود که محصولاتی را تولید کرد که بدون عطر و ایجاد آلرژی بودند. کلینیک استانداردی را برای مراقبت از پوست های حساس تعیین کرد و هیچ برند دیگری در آن زمان به طور فعال سعی در به حداقل رساندن رایحه ها و محرک های احتمالی در مراقبت از پوست نکرد.برند کلینیک


برند کلینیک را شخصی به نام اولین لادر راه اندازی کرد. کلینیک یکی از اولین برندهای فروشگاهی بود که رویکردی فردی و متناسب برای مراقبت از پوست داشت. دو شرکت استی لادر و کلینیک از نظر فنی منشا مشترک دارند و در واقع کلینیک شاخه ای از شرکت بزرگ استی لادر است. امروزه کلینیک همچنان دارای روحیه نوآورانه است و بهترین ها را در محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی موثر و بدون آلرژی ایجاد می کند که برای پوست مناسب است.


محصولات کلینیک


کلینیک سومین برندی بود که پس از استی لادر و آرامیس از گروه لادر متولد شد. محصولات مراقبت از پوست کلینیک برای قبل و بعد از عمل طراحی شده و عوارضی مانند قرمزی، سوزش، تحریک و تغییر رنگ، که موجب کند شدن فرآیند بهبود می شوند را هدف قرار می دهد.


خرید محصولات کلینیک


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند کلینیک آن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات کلینیک و قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.


نمایندگی کلینیک


محصولات کلینیک متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند کلینیک می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند کلینیک دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0