فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
1370000 تومان 24720000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات بابیلیس - Babyliss

نمایش 1 - 29 از 29 آیتم
نمایش 1 - 29 از 29 آیتم

برند بابیلیس 

 کونیر Conair که در سال 1959 در ایالات متحده تأسیس شد، به عنوان یک شرکت کوچک لوازم خانگی و مراقبت از مو شروع به کار کرد. امروزه یکی از بزرگترین و متنوع ترین شرکت های محصولات مصرفی در جهان است.برند بابیلیس از مجموع برند های زیر مجموعه برند مادر کونیر است. این پیشرو جهانی در تولید و توزیع محصولات مراقبت شخصی، نظافت، بهداشت و زیبایی، و لوازم برقی آشپزخانه ممتاز، ابزار و ظروف پخت و پز، در شرق ویندزور، نیوجرسی، با عملیات فروش و بازاریابی در استمفورد، کانکتیکات مستقر است. این شرکت نوآوری را در قلب هر کاری که انجام می دهد قرار می دهد. بابیلیس مشتاق توسعه محصولات با استفاده از فناوری های نوآورانه و بهبود مستمر در محدوده کلاسیک خود است. بابیلیس تحت طیف وسیعی از مارک ها در هر دو دسته استفاده خانگی و حرفه ای در شش قاره با فروش در بیش از هشتاد کشور در سراسر جهان عرضه می شود.

محصولات بابیلیس


محصولات بابیلیس در دو دسته مردانه و زنانه تقسیم بندی می شود که شامل موارد زیر می شود :محصولات مردانه بابیلیس 


ماشین اصلاح بابیلیس


ست اصلاح مردانه بابیلیس 


ماشین اصلاح صورت مردانه بابیلیس


محصولات زنانه بابیلیس


سشوار بابیلیس


اتو مو بابیلیس


فرکننده مو بابیلیس


سشوار فر کننده برس دار بابیلیس


اپیلاتور بابیلیس


محصولات بابیلیس اصل ساخت کجاست ؟


بابیلیس برندی آمریکایی است اما محصولات این برند در کشورهای چین ، آمریکا و تایوان نیز تولید و بسته بندی می شود. لازم به ذکر است که بابلیس اصلی ساخت چین همان کیفیت و کارایی کالای تولید شده در آمریکا را نیز دارد و تفاوتی با یکدیگر ندارند. 


محصولات برند بابیلیس اصل و ارجینال از کجا بخرم ؟


فروشگاه اینترنتتی لوازم آرایشی و بهداشتی شیک بیوتی مفتاخر است به عنوان نماینده قانونی شرکت بابیلیس در دبی تمامی محصولات اصلی این برند را در ایران در اختیار مشتریان خود قرار دهد.


بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0