فیلتر بر اساس
قیمت
437000 تومان 3170000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

ابزار شستشو و پاکسازی پوست

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

پاکسازی پوست صورت

پاکسازی پوست صورت یک روش عالی برای شادابی و جوانی پوست می باشد. برای داشتن پوستی عالی حتما برنامه منظمی برای پاکسازی پوست صورت خود داشته باشید. یکی از مراحل مهم روتین مراقبت از پوست، پاکسازی است. در پاکسازی پوست صورت ابتدا باید آلودگی ها را از سطح پوست برداشته، پوست های مرده را لایه برداری کنیم و مرحله بعدی تغذیه پوست می باشد. پاکسازی پوست باعث شفافیت آن شده و به شادابی، جوان سازی و هیدراته شدن آن کمک می کند. پاک سازی صورت ازمحبوب ترین درمان های مراقبتی می باشد.

ابزار شستشو صورت

شستشو صورت و تمیز نگه داشتن پوست باعث ایجاد شفافیت در پوست شده، سلول های مرده پوست ازبین رفته، لک ها، تیرگی های پوست و خطوط ریز چروک پوستی کاهش پیدا کرده، چربی اضافی پوست از بین می رود و در نتیجه پوستی شاداب و جوان خواهید داشت. برای شستشو صورت می توانید از انواع ابزار برقی و دستی استفاده کنید. برای خرید ابزار شستشو صورت ابتدا باید نوع پوست را شناخته و نیاز پوستتان را در نظر بگیرید و با توجه به این موارد از طریق آنلاین خرید خود را انجام دهید.

دستگاه شستشو صورت

دستگاه پاک کننده صورت یکی از ابزارهای مهمی است که به پاکسازی عمیق منافذ، باز کردن منافذ، درمان منافذ باز، درمان مشکلات پوست های چرب و جوش های سر سیاه کمک می کند. تمیز کردن عمیق صورت از طریق دستگاه پاک کننده صورت نتایج موثری در درمان بسیاری از مشکلات پوستی دارد. هم چنین به شما کمک می کند تا ظاهری فوق العاده و چهره ای صیقلی داشته باشید.

خرید انواع دستگاه پاکسازی صورت

پاکسازی عمیق صورت منافذ را از آلودگی ها پاک می کند، سلول های مرده پوست را از بین می برد، ناخالصی های پوست را کاهش می دهد و به لایه برداری پوست کمک می کند. سعی کنید پاکسازی صورت و استفاده از ماسک صورت را در روتین پوستی خود جای دهید. انواع مختلفی از دستگاه های پاک کننده صورت مانند برقی، بخار، سیلیکونی، دستی و مکنده وجود دارد و دستگاه هایی هستند که دارای ابزارهای مختلفی بوده که به ماساژ پوست، نرم شدن و از بین بردن آلودگی ها کمک می کنند که می توانید آن ها را در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید. دستگاه های بخار باعث کاهش و درمان جوش های سر سیاه شده زیرا تولید کلاژن را افزایش می دهد و سلول های چربی را از بین می برد. این دستگاه ها خاصیت ضد پیری داشته و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کنند. دستگاه شوینده صورت پوست با بخار تمیز کننده بسیار عمیق بوده و با تقویت کلاژن سازی، پوست صورت را سفت کرده و جوش های سر سیاه را از بین می برد.

ابزار مراقبت از پوست

در کنار استفاده از محصولات پوستی، استفاده از ابزارهای مراقبتی پوست برای پاکسازی و داشتن پوستی سالم بسیار مرسوم است. یکی از کاربردهای اصلی ابزارهای مراقبت از پوست، پاکسازی عمقی پوست و هم چنین از بین بردن آلودگی های سطح پوست می باشد. ابزارهای مراقبت از پوست با توجه به کارایی و برند آن ها قیمت های متفاوتی دارند و قیمت این محصولات بسته به این که دستگاه برقی، شارژی یا دستی باشد می تواند متفاوت باشد.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0