فیلتر بر اساس
قیمت
619100 تومان 860000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

پاک کننده دور چشم

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

پاک کننده دور چشم

اگر پوستتان حساس است برای پاک کننده دور چشم از محصولات بدون عطر و فاقد حساسیت استفاده کنید. پاک کننده های آرایش چشم دو فاز بدون چربی بهترین پاک کننده آرایش حتی برای محصولات ضد آب می باشند زیرا این پاک کننده ها آرایش را در خود حل کرده و آن ها را به راحتی پاک می کنند. پاک کننده های آرایش چشم بدون چربی آرایش را به آرامی پاک کرده و بسار سبک، آرامبخش، بدون عطر و رنگ نیز می باشند.

قیمت پاک کننده دور چشم

برای خرید یک پاک کننده دور چشم ابتدا باید نوع پوست خود و انواع اشکال پاک کننده را در نظر بگیرید. این پاک کننده ها در قالب میسلار واتر، دوفاز و روغنی و... وجود دارند. برای پاک کردن محصولات ضد آب استفاده از محصولات میسلار واتر گزینه مناسبی نمی باشد. با توجه به میزان آرایش، نوع محصولات آرایشی که استفاده می کنید، نوع پوستتان، قیمت و برند محصولات باید یک پاک کننده مناسب برای پوست خود انتخاب کرده و به صورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی خرید خود را به راحتی انجام دهید.

انواع پاک کننده دور چشم

پوست اطراف چشم نازک بوده و باید چشم ها را از مواد شیمیایی برای چشم مضر هستند محافظت کرد. پاک کننده های آرایش چشم اکثرا به صورت ملایم فرموله شده اند. پاک کننده های دور چشم در اشکال مختلف وجود دارند که عبارتند از:

پاک کننده آرایش چشم بر پایه روغن

روغن پاک کننده آرایش چشم به طور موثر تمام آثار آرایش حتی محصولات ضد آب را از بین می برد. هم چنین این پاک کننده ها ملایم می باشند.

پاک کننده آرایش چشم بر پایه آب

این پاک کننده ها آرایش را به طور کامل پاک کرده اما در مورد پاک کردن محصولات ضد آب موثر نیستند. بعد از استفاده از این پاک کننده ها صورت خود را با آب بشویید.

پاک کننده آرایش چشم بر پایه آب و روغن

این نوع از پاک کننده های آرایش چشم ترکیبی از روغن و آب بوده که از روغن آن برای پاک کردن آرایش چشم و محصولات ضد آب و از بخش بر پایه آب آن برای پاک کردن پودر، سایر آرایش های معمولی و همچنین پاک کردن احساس چربی روغن پاک کننده استفاده می کنند. به این ترتیب این پاک کننده ها هیچ چربی بر روی پوست باقی نمی گذارند. قبل از استفاده از این پاک کننده ها آن ها را به خوبی تکان دهید و بعد از استفاده، صورتتان را با آب بشویید.

پاک کننده آرایش چشم ژلی

پاک کننده آرایش چشم با بافت ژلی، آرایش های ضد آب را نیز پاک می کنند. این پاک کننده ها ابتدا بافت آرایش را شل کرده و سپس به راحتی آن را پاک می کنند.

لوسیون پاک کننده آرایش چشم

این نوع پاک کننده ها ضمن پاک کردن آرایش چشم و محصولات ضد آب پوست را نیز مرطوب می کنند.

پاک کننده آرایش چشم میسلار واتر

پاک کننده های میسلار واتر ملایم بوده و ممکن است تمام آثار خط چشم و ریمل های ضد آب را به طور کامل پاک نکنند. میسلار واترها گزینه های غیر قابل شستشو می باشند.

پدهای پاک کننده آرایش چشم

این پدها برای مواقع ضروری و استفاده در شب مناسب بوده و باید قبل از استفاده آن ها را خیس کنید.

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0