فیلتر بر اساس
قیمت
91000 تومان 9185000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

هایلایتر و کانتورینگ

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 62 آیتم
نمایش 1 - 60 از 62 آیتم

خرید هایلایتر 

هایلایتر می تواند یکی از محصولات ضروری در کیف آرایش شما باشد. هایلایتر می تواند آرایش شما را زیباتر کند. ممکن است در هنگام خرید لوازم آرایش دچار تردید شوید که استفاده از رژگونه دارای اهمیت بیشتری است یا استفاده از هایلایتر یا هر دو. برای خرید هایلایتر باید رنگ پوست خود را نیز در نظر بگیرید. برای رنگ پوست روشن از هایلایترهایی استفاده کنید که دارای درخشندگی نفره ای، شامپاین یخی و مرواریدی باشند. انتخاب رنگ مناسب هایلایتر با در نظر گرفتن رنگ پوستتان باعث می شود تا درخششی طبیعی روی پوستتان ایجاد شود. هم چنین انتخاب رنگ هایی با تناژ هلویی و صورتی بهتر از رنگ های طلایی هستند. برای رنگ پوست متوسط می توانید از یک هایلایتر برنز و رنگین کمانی استفاده کنید که جایگزین خوبی برای رژگونه نیز می باشد. برای پوست های تیره از رنگ های گرم مانند گلدن رز استفاده کنید. شما می توانید ازانواع هایلایتر و رژگونه وبرندهای روز دنیا در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن بفرمایید و به صورت آنلاین خرید کنید.

خرید کانتورینگ 

برای خرید محصولات کانتور باید چند نکته را در نظر بگیرید:

  1.       از محصولات پودری استفاده کنید
  2.       به نحوه ی پوشش آن روی صورت توجه کنید
  3.       همیشه از رنگ های مات استفاده کنید

توصیه می شود اگر تازه کار هستید از کانتور پودری استفاده کنید زیرا کار با آن ساده تر بوده و پخش و محوآن روی پوست آسان تر است.

تفاوت هایلایتر با کانتورینگ چیست ؟

شما با استفاده از هایلایتر می توانید برجستگی های صورت و بدن و نقاطی را که مد نظرتان است براق کرده و بیشتر نمایان کنید. در مقابل با استفاده از کانتور می توانید روی پوست خود نقاط سایه و روشن ایجاد کرد و ظاهر تراش خورده تر و متفاوت تری را از خود بسازید. محصولات کانتور فاقد هر گونه درخشش بوده، زیرا هدف از استفاده از کانتور ایجاد سایه بوده و درخشش فقط انعکاس نور است به همین دلیل همیشه از رنگ های مات برای کانتور استفاده کنید. برای انتخاب کانتور همیشه رنگی را انتخاب کنید که دو درجه از رنگ کرم پودر شما تیره تر است و برای انتخاب هایلایتر رنگی را انتخاب کنبد که دو درجه از رنگ کرم پودر شما روشن تر باشد.

هایلایتر صورت چیست ؟ 

هایلایتر در واقع باعث درخشش برجستگی های صورت شما در برابر نور می شود. نقاط مصرف هایلایتر، بر روی پل بینی، بالای پیشانی و بالای گونه ها می باشد. میزان اهمیت استفاده از هایلایتر در آرایش به اندازه مصرف رژگونه می باشد.

کانتورینگ صورت چیست ؟

کانتورینگ در واقع بازی با سایه و نور است. ما با کانتور کردن صورت و بدنمان می توانیم ظاهر تراش خورده تری را برای خود ایجاد کنیم.

قیمت هایلایتر 

هایلایترها در دو نوع مایع و پودری از برندهای مختلف، با قیمت های گوناگون وجود دارند. این که شما از چه محصول و با چه کیفیتی می خواهید استفاده کنید می تواند در قیمت محصول موثر باشد. خرید از فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین از سایت های معتبر می تواند تجربه یک خرید آسان با قیمت های مقرون به صرفه را برای شما رقم بزند.

قیمت کانتورینگ

کانتورها در سه نوع مایع، کرمی و پودری از برندهای مختلف، با قیمت های گوناگون وجود دارند. این که شما از چه محصول و با چه کیفیتی می خواهید استفاده کنید می تواند در قیمت محصول موثر باشد. خرید از فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین از سایت های معتبر می تواند تجربه یک خرید آسان با قیمت های مقرون به صرفه را برای شما رقم بزند.

انواع مدل هایلایتر و کانتورینگ 

  1.       هایلایترمایع

دارای غلظت و پیگمنت رنگی بالایی هستند و یک قطره از آن درخشش بالایی را تولید می کند. اگر یک یا دو قطره از هایلایتر را با کرم مرطوب کننده خود ترکیب کنید باعث جذب بهتر هایلایتر روی پوست شما می شود.

  1.       هایلایتر پودری

هایلایتر پودری بافتی شبیه پودرهای فشرده و پنکیک دارد با این تفاوت که هایلایتر براق می باشد. هایلایتر پودری پیگمنت رنگی کمتری نسبت به هایلایتر مایع دارند. برای استفاده از هایلایتر پودری از براش استفاده کنید.

  1.       کانتور مایع

این نوع از کانتور دارای غلظت و پیگمنت رنگی بالاتری نسبت به مدل پودری می باشد و کار با آن سخت تر می باشد.

  1.       کانتور پودری

این نوع از کانتور برای مبتدی ها بسیار مناسب می باشد و استفاده از آن آسان است. از این نوع می توانید برای پوست های چرب استفاده کنید. برای استفاده از این نوع کانتور از براش استفاده کنید.

  1.       کانتور کرمی

این نوع از کانتور به دلیل فشرده بودن برای پوست های خشک مناسب می باشد. برای استفاده از این نوع کانتور حتما از پد اسفنجی استفاده کنید.

هایلاتر

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0