فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
273000 تومان 2092000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات میبلین - Maybelline

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 81 آیتم
نمایش 1 - 60 از 81 آیتم

برند میبلین 

میبلین MAYBELLINE یک شرکت چند ملیتی لوازم آرایشی مراقبت از پوست، عطر و مراقبت شخصی است که در شهر نیویورک مستقر است. این شرکت در سال 1914 در شیکاگو تأسیس شد، [1] و از سال 1996 زیرمجموعه شرکت لوازم آرایشی فرانسوی لورال بوده است.

شرکت Maybelline در شیکاگو توسط داروساز توماس لیل ویلیامز در سال 1915 تاسیس شد. ویلیامز متوجه شد خواهر بزرگترش میبل که مخلوطی از وازلین و غبار زغال سنگ را به مژه هایش می زند تا ظاهری تیره تر و پرتر به آنها بدهد. او آن را با یک مجموعه شیمی تطبیق داد و محصولی به نام Lash-Brow-Ine تولید کرد.

برند میبلین ساخت کجاست؟


برند میبلین به دلیل چند ملیتی بودن در چندین کشور مختلف کارخانه های مختلفی تاسیس کرده است که این کارخانه ها در کشور های آمریکا ، فرانسه و ژاپن در حال فعالیت و تولید و بسته بندی محصولات این برند می باشند.


نمایندگی برند میبلین در ایران


به دلیل منع قانونی فعالیت شرکت های آمریکایی و اروپایی در ایران میبلین در ایران هیچ نماینده قانونی نداشته اما فروشگاه شیک بیوتی از طریق دریافت نمایندگی فروش کشور امارات اقدام به تهیه و پخش محصولات این برند کرده است.


محصولات میبلین


محصولات میبلین


برند میبلین به صورت تخصصی بر روی لوازم آرایشی تمرکز دارد که شامل کالا های ذیل می شود :


مداد ابرو میبلین


خط چشم میبلین


سایه چشم میبلین


ماسکارا میبلین


بی بی و سی سی کرم میبلین


کانسیلر میبلین


کرم پودر میبلین


پرایمر میبلین


اسپری فیکس یا فیکساتور میبلین


رژ لب میبلین


بالم لب میبلین


خط لب میبلین


قیمت خرید محصولات میبلین اصل و ارجینال در ایران


محصولات میبلین که زیر مجموعه برند لورال است و استراتژی فروش رقابتی دارد جزو محصولات تجاری با قیمت متوسط برای رقابت در بازار پر سود لوازم آرایشی است  از این رو خرید محصولات ارجینال و با کیفیت این برند اکیدا توسط اینفلوئنسر ها پیشنهاد می شود. 


محصولات میبلین از کجا بخرم؟


فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی شیک بیوتی یک مکان مطمئن برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند میبلین می باشد که رنج متنوعی از محصولات این برند را در اختیار طرفداران آن قرار داده است.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0