فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
3904000 تومان 10057000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات روبرتو کاوالی - Roberto Cavalli

نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

برند روبرتو کاوالی

روبرتو کاوالی متولد سال 1940 می باشد.

پدربزرگ او از نقاشان سرشناس قرن 19 بود و تقش بسیاری در علاقمند شدن روبرتو به هنر داشت. کاوالی تکنیکی خاص برای چاپ بر روی چرم را ایجاد کرد و در سال 1970 اولین مجموعه خود را در پاریس به نمایش گذاشت. هم چنین کاوالی بر روی شیشه های عطر خود از طرح حیوانات استفاده می کرد.برند روبرتو کاوالی ساخت کجاست؟


روبرتو کاوالی کارآفرین و طراح مد اهل ایتالیا است که مالک برندی تحت همین نام می باشد و در زمینه تولید پوشاک ومحصولات چرمی در سراسر جهان فعالیت می کند. کاوالی اولین عطر خود را در سال 2020 عرضه کرد و تا به امروز عطر، ادکلن، ادوپرفیومو ادوتویلت های محبوب دیگری را در تاریخچه عطرهای خود قرار داده است.


نمایندگی برند روبرتو کاوالی در ایران


محصولات روبرتو کاوالی متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند روبرتو کاوالی می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند روبرتو کاوالی دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.


محصولات روبرتو کاوالی


محصولات برند روبرتو کاوالی عبارتند از:


عطر زنانه روبرتو کاوالی

عطر مردانه روبرتو کاوالی

قیمت خرید محصولات اصل و ارجینال روبرتو کاوالی در ایران


قیمت انواع محصولات اصل و اورجینال روبرتو کاوالی را می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و در صورت انتخاب، محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.


محصولات روبرتو کاوالی از کجا بخرم؟


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند روبرتو کاوالی آن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات روبرتو کاوالیو قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0